KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

W piątek 23 czerwca uczniowie wszystkich klas uroczyście zakończyli rok szkolny.

W obecności przewodniczącej Rady Gminy, pani Gabrieli Męczyńskiej, sołtysów Snowidzy i Mściwojowa, panów Henryka Adamusa i Seweryna Mazura, księdza Dariusza Pudełko oraz Rodziców, uczniowie  o najwyższych wynikach w nauce odebrali z rąk Pani Dyrektor Małgorzaty Sokołowskiej świadectwa z paskiem i nagrody książkowe.

Apel był też okazją do wręczenia nagród dla najlepszych,  przygotowanych przez Radę Rodziców.  Uczennica klasy V – Aleksandra Olchówka, za wszechstronne reprezentowanie szkoły i wyróżniające wyniki w nauce, otrzymała nagrodę specjalną ufundowaną przez Wójta Gminy Mściwojów  - Pana Mariusza Forysia. Martyna Kozłowska, uczennica klasy IV, odebrała nagrodę z rąk Pani Przewodniczącej za najwyższe wyniki w nauce.

Wszystkim uczniom życzymy dłuuuuuugich, słonecznych i bezpiecznych wakacji!!!