KOCHAM CIĘ, POLSKO!

KOCHAM CIĘ, POLSKO! - pod takim hasłem 13 listopada 2017 r. odbył się w naszej szkole apel z okazji 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przygotowany przez uczniów klas IV -VI.

Młodzi artyści: OLA OLCHÓWKA, ZUZIA GRZYWA, JESSICA NEUMANN, JULIA PIÓRKOWSKA, JULIA MAZUR, AMELIA GŁODEK, OLA OLAK, MILENKA KOCH, BARTOSZ WIŚNIEWSKI, KUBA KIPA, IGOR WOTA zaprezentowali ważne wydarzenia z historii naszego kraju oraz wiersze patriotyczne i piosenki legionowe. Utwór pt. "Taki kraj" w wykonaniu NATALKI MAJKI zachwycił wszystkich. Uczniowie obejrzeli także krótką prezentację. Następnie klasy 0-III wzięły udział w konkursie plastycznym, dzieciaki przygotowały wspaniałe, barwne plakaty, a klasy IV -VI popisały się wiedzą na temat J. Piłsudskiego i wydarzeń związanych z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Wszyscy zostali nagrodzeni słodkościami.