MALI BOHATEROWIE SĄ WŚRÓD NAS

Pod tym hasłem odbyły się kolejne zajęcia biblioteczne dla uczniów klasy trzeciej Szkoły Podstawowej w Snowidzy w ramach programu „Jak nie czytam”.

Książka „Mali bohaterowie” Barbary Gawryluk to doskonała lektura i skarbnica wiedzy na temat zachowania dzieci w sytuacjach trudnych, niebezpiecznych i wymagających szybkiego reagowania.

Trzecioklasiści opowiedzieli o swoich bohaterskich historiach, rysowali ilustrację do wybranego opowiadania z lektury, poznali pracę bibliotekarza i zasoby biblioteki szkolnej.

Wizyta w bibliotece była też okazją do wręczenia przez wychowawcę, Panią Alinę Brzyk, dyplomów i nagród dla wzorowych czytelników w miesiącu październik. Uczniowie otrzymali również certyfikaty znawców lektury „Mali bohaterowie”.

Oczywiście nie mogło obejść się bez zajęć na hali sportowej. I tym razem pomoc w rozegraniu meczu nieśli uczniowie klasy 7 SP Targoszyn J