PRAWIE "UMIEM PŁYWAĆ":)

Dziś nasi uczniowie uczestniczyli w przedostatnich zajęciach z nauki pływania „Umiem pływać”, współfinansowanych przez Ministerstwo Sportu i Rekreacji oraz Gminę Mściwojów.

Głównym celem programu jest nabycie przez dzieci umiejętności w zakresie pływania, upowszechnienie sportu, kształtowanie zdrowego stylu życia oraz przeciwdziałanie i korygowanie wad postawy.  Dzieci bardzo chętnie i aktywnie uczestniczą w zajęciach na basenie, z niecierpliwością czekają na każdy kolejny wyjazd i ze smutkiem żegnają się po zakończeniu zajęć. Udział w tym projekcie daje im nie tylko możliwość nauki pływania, ale również aktywnego spędzania wolnego czasu i dobrej zabawy. Mamy nadzieję, że program będzie kontynuowany.