WIGILIA SZKOLNA 2018

20 grudnia na hali sportowej w Marcinowicach społeczność naszej szkoły wraz z uczniami klasy 7 i 8 Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Targoszynie, księdzem Ryszardem Wołowskim, księdzem Wiktorem Juchiewiczem, przewodniczącym Rady Gminy – Panem Tomaszem Siczkiem, Panią skarbnik – Moniką Białek oraz przewodniczącą Rady Rodziców – Panią Martą Czerwińską, wzięła udział w uroczystej Wigilii. Uroczystość rozpoczął dyrektor szkoły – Pan Dariusz Brzyk.

W świąteczną atmosferę wszystkich zebranych wprowadziła grupa teatralna „Amatorzy”,  którą przygotowały Panie Joanna Kawczyńska i Agnieszka Kurzydło. Aktorzy zainscenizowali przedstawienie  „Jasełka nie całkiem pobożne”.

Dyrekcja Szkoły składa serdeczne podziękowanie Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Marcinowicach za przygotowanie przepysznych pierogów, kapuśniaków i barszczu, a także uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się w przygotowanie tej pięknej uroczystości.