SZKOLNE WALENTYNKI JUŻ ZA NAMI

Szkoła to nie tylko nauka i praca. To także wychowanie, z którym wiąże się zabawa, integracja i zdrowa rywalizacja. Takie cele miały organizowane w naszej szkole obchody Walentynek.

Kilka dni wcześniej Uczniowska Rada ogłosiła, że na pierwszym piętrze znajduje się skrzynka na walentynkową pocztę. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem umieszczali swoje wpisy na karteczkach i wrzucali do skrzynki. Czerwone serduszka otaczające walentynkową pocztę zachęcały do tego , aby w tym dniu wyrazić swoje uczucia i powiedzieć coś miłego osobom , które lubimy , kochamy i szanujemy. Został także ogłoszony konkurs  pt.: „Najpiękniejsze serce walentynkowe z życzeniami”

W czwartek po trzeciej godzinie lekcyjnej wszyscy uczniowie zebrani na korytarzu oczekiwali na rozdanie listów. Na dźwięk swojego imienia i nazwiska każdemu mocniej zabiło serce . Uśmiech na twarzy i rozpromienione buzie świadczyły o tym, że otrzymane listy sprawiły wiele przyjemności .

W tym dniu został rozstrzygnięty konkurs pt. „Najpiękniejsze  serce walentynkowe z życzeniami”. Wszystkie serduszka były wyjątkowe, twórcze i niepowtarzalne, dlatego nie było II i III miejsca. Wszyscy uczestnicy konkursu zajęli I miejsce i odebrali nagrody. Dziękujemy i gratulujemy: Zuzannie B., Mai Sz., Kasi S., Lenie M., Natalii M., Mikołajowi K., Mai G., May K., Kasi Sz. oraz wszystkim dzieciom z zeróweczki.

Zadbajmy jednak o to , aby Święto Walentynkowe nie trwało tylko jeden dzień , ale cały rok . Pamiętajmy o tym , że ,,miłe słówka” poprawiają humor i ułatwiają relacje międzyludzkie.