MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM

20 lutego 2019 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Targoszynie odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. Udział w nim wzięły dzieci i młodzież ze wszystkich szkół z terenu gminy Mściwojów.

Konkurs ten ma na celu popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego.

W wyniku rozgrywek Patryk Waligóra zajął  1 miejsce, a Aleksandra Olchówka  3 miejsce w kategorii klas 7 - 8 SP i 3 gimnazjum. Martynka Kozłowska zajęła 1 miejsce w kategorii klas 4-6 SP. Serdecznie Wam gratulujemy!!!!!!!!!!!!!