WYJAZD NA KRĘGLE

We wtorek 12 lutego uczniowie uczęszczający na zajęcia świetlicy socjoterapeutycznej przy Szkole Podstawowej w Snowidzy wybrali się do Kręgielni w Jaworze. Głównym celem wycieczki było ukazanie alternatywnej formy spędzania czasu wolnego.  Uczniowie mieli do dyspozycji dwa tory dzięki czemu mogli zmierzyć się między sobą i poczuć nutkę zdrowej rywalizacji.

Spotkanie zakończyliśmy poczęstunkiem i ok. 17.00 w doskonałych nastrojach powróciliśmy do domów. Dzięki tego typu spotkaniom mamy okazję do integracji, nad czym pracujemy od dłuższego czasu.

Za udany wyjazd dziękujemy pani kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mściwojowie, panu Antkowi, pani Ewelinie i pani Angelice za pomoc w realizacji tego zamierzenia.