DZIEŃ KOBIET W NASZEJ SZKOLE

" Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy. I pierwszy promień bliskiej wiosny. Dzień bez kłopotów i bez trosk. Dużo radości. Dla mamy, Pani, dla dziewczynek, w domu, w przedszkolu, na wycieczce. Każdego dnia dobry uczynek - To jest od chłopców upominek"

Zbigniew Jeżyna

Z okazji Dnia Kobiet  w Szkole Podstawowej w Snowidzy odbył się uroczysty apel, który przygotował  Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Magdaleny Mróz - Wojkowskiej. Podczas uroczystości uczniowie przedstawili pięć typów kobiety: kokietkę, kumpelę, sportsmenkę, feministkę i zdolną dziewuszkę. Następnie zebrani uczniowie i nauczyciele usłyszeli „poważną” rozmowę przedszkolaków nt Dnia Kobiet.

Miłą niespodzianką (którą przygotował dla nas pan Dawid Sierpina) był muzyczny występ Aleksandry Olejarz i Natalii Majki.

Na tym jednak nie skończyła się  pomysłowość naszych chłopców. Atrakcją były zadania konkursowe  wymagające nie lada sprawności, szybkiej reakcji, spostrzegawczości, zwinności, precyzji ruchów i znajomości piosenek... Mimo, że zadania były dość trudne, dziewczynki poradziły sobie doskonale.

Na zakończenie chłopcy złożyli wszystkim paniom i dziewczynkom życzenia i rozdali słodkie upominki. A w pokoju nauczycielskim dla wszystkich nauczycieli i Pań pracujących w naszej szkole czekał pyszny tort od Pana DyrektoraJ

Wszyscy bawili się świetnie, a Dzień Kobiet pozostawił miły nastrój.