ŚNIADANIE DAJE MOC !

Aby zwiększyć świadomość uczniów na temat roli zdrowego odżywiania,  8 listopada br. dzieci z kl.0 pod opieką wychowawczyni p. Iwony Spurek - Majki, kl.II wychowawczyni Aliny Brzyk i kl. IIIb wychowawczyni Alicji Olchówki wzięły udział w akcji pn. „Śniadanie daje moc”.

Tego typu zajęcia przynoszą wiele satysfakcji, a działania z nimi związane przyczyniają się do utrwalania zdrowych nawyków żywieniowych, wzmacniają również integrację szkolnej społeczności.

W celu propagowania akcji i uświadomienia wszystkim, jak ważnym posiłkiem jest śniadanie i co należy jeść, aby mieć siłę i energię, nasi uczniowie wybrali się do ośrodka zdrowia i do Poradni Rehabilitacyjnej w Snowidzy, aby poczęstować zarówno pracowników, jak i pacjentów swoimi pysznymi kanapkami i kolorowymi koreczkami.