WĘDRUJĄCA KSIĄŻKA

Dzieci z naszej zerówki biorą udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym pn.”Wędrująca książka”, który będzie trwał do lutego 2017r.  Ma on za zadanie popularyzować czytelnictwo wśród dzieci, służyć nawiązaniu współpracy między przedszkolami oraz rozwijaniu kompetencji komunikacyjnych dzieci.

Nasi zerówkowicze w ramach projektu będą aktywnie uczestniczyli w tworzeniu książeczek dla dzieci z takich miast jak Kraków, Łódź, Bolków, Działdowo, Piaseczno, Ostrowiec Świętokrzyski i Gołdap.

My już rozpoczęliśmy tworzenie naszej książeczki. Zresztą sami zobaczcie.

Teraz książka wyruszy do wymienionych wcześniej miast, gdzie nasi przedszkolni koledzy rozwiną jej treść i dopiszą zakończenie. Jesteśmy niezmiernie ciekawi, jakie przygody spotkają naszą bohaterkę Olę, która tak chętnie pomaga napotkanym na swej drodze bohaterom.