WARSZTATY FLORYSTYCZNE W NASZEJ SZKOLE

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, dlatego grupa dziewcząt z klas IV-VI wzięła udział w warsztatach florystycznych poprowadzonych przez panią Marzenę Rowińską i jej córkę Karolinę.

Panie pokazały uczennicom, jak pięknie i  z pomysłem można wykonać stroik świąteczny, wykorzystując nie tylko rzeczy kupione w sklepie, ale i te, które znaleźć można w lesie, sadzie czy parku. Powstały oryginalne dzieła, które trafią na stoły naszych sponsorów.

Bardzo dziękujemy pani Marzenie, która poświęciła swój czas i udostępniła własne materiały (cyprysiki, świerkowe gałązki, bombki i inne ozdoby), a prócz tego podarowała szkole piękny świerk, który podczas Wigilii będzie królował na szkolnym korytarzu.