"UŚMIECH POD CHOINKĘ" - ZAKOŃCZENIE AKCJI CHARYTATYWNEJ

I w tym roku zakończyła się pomyślnie akcja charytatywna „Uśmiech pod choinkę”, dzięki której mnóstwo dzieci z ubogich rodzin zostanie obdarowanych gwiazdkowymi paczkami.

Tradycyjnie uczniowie z naszej szkoły stanęli na wysokości zadania. Za okazany dar serca dziękuję serdecznie:

Dzieciom z kl.0 – Oli Wymazale, Oli Olejarz, Mai Kopeć, Lence Kopeć, Zuzi Bigus, Mai Sosze, Kasi Stelmaszewskiej, Mai Szałędze i Wiktorowi Nieżałowskiemu.

Dzieciom z kl.I – Amelii Szafrańskiej, Wiktorii Marcisz i Jasiowi Piórkowskiemu.

Dzieciom z kl.II – Mai Puciato, Oskarowi Kwiatkowskiemu, Aleksowi Borowcowi i Lence Majce.

Dzieciom z kl.IIIa – Julii Mazur i Oli Olak.

Dzieciom z kl.IIIb – Dominikowi Ciećwierze, Julii Piórkowskiej, Pawłowi Diduszce, Oliwii Pitaś i Natalce Majce.

A także Martynce Kozłowskiej z kl.IV, Oli Olchówce z kl.V, pani Magdalenie Mróz – Wojkowskiej i pani Angelice Pelc.