U BABCI PACHNIE SZARLOTKĄ, A DZIADEK SKARBNICĄ HISTORII

W naszej szkole już od rana brać najmłodsza rozśpiewana...

Dnia 26 stycznia o godzinie 10.00 w Szkole Podstawowej w Snowidzy odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, żeby podziwiać występy swoich wnucząt.

Pani Dyrektor Małgorzata Sokołowska serdecznie przywitała przybyłych gości i złożyła  życzenia wszystkim babciom i dziadkom.

Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia. Uczniowie bawili publiczność zabawnymi skeczami przeplatanymi świetnie dobranymi piosenkami i wierszykami, prezentując swoje talenty wokalne, taneczne, kabaretowe. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Po programie artystycznym babcie i dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Szczególne wyrazy uznania  za pomoc w przygotowaniu uroczystości kierujemy do pań z Rady Rodziców: p. Marty Czerwińskiej, p. Ewy Sochy, p. Katarzyny Olejarz.

Pyszne wypieki na tę uroczystość przygotowały panie : Grażyna Puciato, Katarzyna Ordakowska, Wioleta Młynarczyk, Iwona Spurek-Majka, Ewelina Tomaszewska, Katarzyna Olejarz, Monika Wymazała, Joanna Bigus, Iwona Neumann, Dorota Szymula, Ewa Socha, Marta Czerwińska, Dorota Kogut, Nina Filipowska, Aleksandra Durasiewicz, Katarzyna Piórkowska, Danuta Szymańska.

Dziękujemy również za pomoc w organizacji: p. Henrykowi Adamusowi, p. Tadeuszowi Budzińskiemu, p. Ireneuszowi Mikule, p. Grzegorzowi Wronie,  p. Markowi Tomporowi, p. Robertowi Orłowskiemu.