INDIAŃSKIE DZIECI :)

Wycieczka do Wioski Indiańskiej Pocahontas  we Wrocławiu.

Na interesującą wyprawę do Wrocławia wybrały się 12 maja 2017r. dzieci z klas 0- II . W wiosce indiańskiej, w specjalnie przygotowanym programie gier i zabaw, dzieci świetnie się bawiły.

Przygód było niemało, a zadbały o to animatorki w pięknych strojach indiańskich. Ciepły, pogodny dzień wyjątkowo sprzyjał  zabawom na świeżym powietrzu. Wszyscy w doskonałych humorach ciekawie spędzali czas, a także poznawali obrzędy i tradycje indiańskie. Największą atrakcją okazała się górka do zjeżdżania, a na szalone zjazdy skusiły się także nasze panie: p. Angelika, p. Iwonka, p. Alinka oraz p. Monika Brzezińska. Zdobywając kolejne sprawności i umiejętności, dzieci uczyły się zgodnego funkcjonowania w grupie oraz szacunku dla siebie i innych, a także otaczającego je świata. Na zakończenie wspaniałej wycieczki była smaczna kiełbaska upieczona w ognisku!

Pragniemy serdecznie podziękować Pani Monice Brzezińskiej za pomoc w opiece nad dziećmi podczas naszej wycieczki.