BIEG PO PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY

1 czerwca 2017 r. w Szkole Podstawowej w Snowidzy w ramach profilaktycznego programu pod hasłem „Trzymaj formę” odbyły się  Indywidualne Biegi Przełajowe o Puchar Dyrektora Szkoły. Aura dopisała, a udział wzięli wszyscy uczniowie klas 0-VI.

Zawody rozegrano  w sześciu  kategoriach wiekowych: dziewczęta ( klas 0-II, III-IV  i V-VI) oraz chłopcy (klas 0-II, III-IV i V-VI). Wyznaczono dwie trasy, 600 m dla młodszych i 800 m dla starszych. Nad bezpieczeństwem czuwała pani pielęgniarka, a nad prawidłowością zawodów - sędziowie: Aleksandra Olchówka i Sara Ziółkowska.

Puchary powędrowały do rąk: Leny Majki z kl. II, Oskara Kwiatkowskiego z kl. II, Kaliny Urban z kl. IV, Sebastiana Sado z kl. III b, Martyny Popiackiej z kl. V i Piotra Popiackiego z kl. V.

Gratulujemy!