BEZPIECZNIE ZE STRAŻAKIEM:)

W czwartek 21.09.2017r. nasi zerówkowicze gościli pana Rafała Majkę – ratownika - strażaka z Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze w ramach tygodnia pn. „Bezpiecznym być”.

Dzieci miały okazję wysłuchać informacji na temat udzielania pierwszej pomocy, uczyły się, w jaki sposób można komuś pomóc, zanim przyjedzie pogotowie ratunkowe, i jak należy sprawdzać przytomność osoby poszkodowanej. Z zaproponowanych przez naszego gościa zadań dzieci wywiązały się znakomicie.

Dzięki takiej lekcji dzieci nauczyły się wielu ważnych umiejętności, które w przyszłości być może przyczynią się do uratowania komuś życia.

Bardzo dziękujemy panu Rafałowi za wizytę u nas i mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy.