"ZAWSZE BĄDŹ WŚRÓD NAS, MIKOŁAJU NASZ!" :)

Wizyta świętego Mikołaja w naszej szkole, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku.

Przygotowują się do niego  starannie. Każda klasa wykonuje bardzo ciekawe prace plastyczne, na których oczywiście króluje  Św. Mikołaj. Oprócz prac plastycznych, uczniowie przygotowują piosenkę lub wiersz, które będą mogły zaprezentować przed tak wyjątkową osobą.

I tak dziś, 6 grudnia w naszej szkole pojawił się długo oczekiwany gość, nasz Św. Mikołaj. Podczas spotkania  Św. Mikołaj zachęcał dzieci do szerzenia dobra i  dzielenia się z innymi. Życzył wszystkim radosnych świąt Bożego Narodzenia i obiecał, że powróci do nas za rok, oczywiście, jak będziemy grzeczni.

Na zakończenie Mikołaj obdarował dzieci i panie wychowawczynie Wiolettę Bonek, Alicję Olchówkę i Iwonę Spurek – Majkę wspaniałymi prezentami. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem.