ROZSTRZYGNIĘCIE SZKOLNYCH KONKURSÓW BIBLOTECZNYCH

W listopadzie odbyły się dwa konkursy biblioteczne:  Zakładka do książki dla uczniów klas 0-6 oraz konkurs Selfie z książką w tle dla uczniów klas 7 i gimnazjalnych.

Komisja konkursowa wszystkim uczniom, którzy zrobili zakładki przyznała pierwsze miejsce, gdyż każda z nich była oryginalna i pracochłonna. Za swój trud uczniowie  otrzymali słodkości i punkty do programu Inkubator. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.

Spośród uczniów klas starszych wybrane zostało pomysłowe zdjęcie Darii Domaradzkiej i Natalki Krupy z klasy 7 SP Targoszyn. Uczennice otrzymały upominki świąteczne i dyplomy oraz podobnie, jak wszyscy uczestnicy konkursu, punkty do programu Inkubator. Nagrodzone prace na zdjęciach poniżej.