"ŻEGNAJ, LATO, NA ROK..." :(

21 września w Szkole Podstawowej w Snowidzy odbyło się pożegnanie lata połączone ze sprzątaniem świata. Wszyscy uczniowie przebrali się za wylosowane wcześniej warzywa i owoce.

Klasy młodsze wykonały plakaty przedstawiające,, Panią Jesień", natomiast starsi wzięli udział w quizie o ziemniaku. Najlepiej z zadaniami poradzili sobie  uczniowie z kl.Vb. Następnie wszyscy wzięli się za sprzątanie wokół szkoły i boiska wiejskiego. Po wszystkich pracach  z niecierpliwością czekano na tradycyjne ziemniaczki. W tym roku były wyjątkowo pyszne.
  Uczniowie bardzo dziękują Agnieszce i Grzegorzowi Kozłowskim za przygotowanie ziemniaków, mamom z Rady Rodziców /Katarzynie Jaroszewicz, Marcie Czerwińskiej i Ewie Socha/ za pomoc i zrobienie  zakupów.