KOLEJNA WIZYTA SP SNOWIDZA W TOZ JAWOR

Kochani, po raz kolejny uczestniczyliśmy w zbiórce karmy, kocyków, prześcieradeł, misek i innych rzeczy, które znajdą użytek w przytulisku TOZ w Jaworze. We wtorek 30 października grupa około 30 uczniów wraz z paniami: Martą Pacak, Aliną Brzyk i Małgorzatą Pyzik wyruszyła z darami do psiaków.

Radości nie było końca, psy zostały wyprowadzone, wygłaskane, a kojce wysprzątane. Po wszystkim ruszyliśmy w kierunku pizzerii, gdyż wiadomo, że po ciężkiej pracy należy się coś pysznego J Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Pani Gosi z TOZ Jawor za serdeczność i życzliwość, za Jej czas i chęci, by nas przyjmować i edukować. Dziękujemy Kochanym Rodzicom za nasze pizze, które były w części kupione z funduszy Rady Rodziców, a w części za pieniądze szkolne ze sprzedaży kartek okolicznościowych.  Dziękujemy także Panu Maciejowi z pizzerii „Kuźnia smaku” za tak szczodre wsparcie naszej inicjatywy i całą masę gratisowych pizz. To nie koniec tych podziękowań, bo nie byłoby całej akcji, gdyby nie nasi Kochani uczniowie, dziękujemy za Wasze wielkie serducha, za to, że chcieliście pomóc i przywracacie wiarę w młodzież… Niesamowitym prezentem dla psów były własnoręcznie wykonane budy przez Dawida, Huberta, Dawida, Bartka, Igora, Patryka i Piotrka, jesteście Wielcy!!!