KOLEJNY ROK SZKOLNY ZA NAMI

24 czerwca w Szkole Podstawowej w Snowidzy odbyło się zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Tradycyjnie spotkaliśmy się na mszy św. w miejscowym kościele, a następnie udaliśmy się do szkoły.

Tam, w otoczeniu zaproszonych gości, nauczycieli, rodziców czekaliśmy na nasze cenzurki. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa i nagrody książkowe, które z wychowawcami wręczał dyrektor Wiesław Szymczyk. Wśród uczniów klasy VI najlepszymi okazali się: Karolina Armatys, Aleksandra Łastowiecka i Przemysław Wiśniewski. Były też nagrody za aktywną pracę na rzecz klasy, szkoły, osiągnięcia sportowe, 100% frekwencję. Koniec roku szkolnego to szczególny dzień dla absolwentów, którzy rozstają się ze starą,,budą", więc nie zabrakło wspomnień, a nawet łez.  Uczniowie na pożegnanie zaprezentowali zabawny program artystyczny, przypominając różne historie z  pobytu w szkole.

Pragniemy podziękować wszystkim przyjaciołom szkoły za wsparcie i opiekę w ciągu całego roku szkolnego. Do zobaczenia 1 września.