Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Sobota, 2017-11-18

Imieniny: Klaudyny, Romana


Jesteś tutaj: Start / KALENDARZ SZKOLNY

KALENDARZ SZKOLNY

K A L E N D A R Z   WYDARZEŃ

S Z K O L N YCH

ROK SZKOLNY 2017/2018

UWAGA! Terminy imprez mogą ulec zmianie.

 

04.09.2017 r.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Dyrektor szkoły

B. Mazur - Makuch

14.09.2017 r.

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE Z RODZICAMI

Wychowawcy klas

15-18.09.2017 r.

AKCJA SPRZĄTANIA ŚWIATA: „ NIE MA ŚMIECI SĄ SUROWCE”- szkolna zbiórka makulatury

M. Sokołowska , wychowawcy klas

Wrzesień 2017r.

WYBORY SAMORZĄDU SZKOLNEGO

J. Bigus. A. Kurzydło

21.09.2017 r.

POŻEGNANIE LATA-ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

J. Musiałkiewicz –Otręba

Wychowawcy klas

29.09.2017r.

DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA I DZIEŃ CHŁOPAKA

M. Mróz-Wojkowska

M. Sokołowska,

klasa VII, G. Stachura

13.10.2017 r.

DZIEŃ NAUCZYCIELA

S.U. B. Mazur-Makuch

M. Mróz - Wojkowska

 

Październik 2017r.

BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY

A. Niedziela, A. Kurzydło

17.10.2017r.

DZIEŃ PAPIESKI

 

A. Sierpina, H. Maściuch

 

Październik 2017r.

PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

A. Olchówka

31.10.2017r.

 

DZIEŃ KSIĄŻKI

J. Bigus, J. Musiałkiewicz –Otręba

31.10.2017 r.

DZIEŃ ZMARŁYCH- OPIEKA NAD GROBEM „NIEZNANEGO ŻOŁNIERZA”

A. Sierpina, H. Maściuch

06.11.2017 r.

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK/DZIEŃ CZYTANIA BAJEK

I. Spurek-Majka

A. Brzyk

11.11.2017r.

 

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

B. Mazur-Makuch

J. Kawczyńska

klasa IIA, E. Ostasiewicz

Listopad 2017r.

PÓŁWYWIADÓWKA

 

Wychowawcy klas

30.11.2017 r.

 

ANDRZEJKI

Wychowawcy klas,

S.U. B. Mazur – Makuch

M. Mróz - Wojkowska

06.12.2017 r.

 

MIKOŁAJKI

 

Wychowawcy klas

S.U. B. Mazur – Makuch

M. Mróz-Wojkowska

11.12.2017 r.

              APEL-PRAWA DZIECKA

M. Mróz-Wojkowska

 

22.12.2017 r.

WIGILIA, KONKURS KOLĘD

  1. A.    Sierpina,

J. Kawczyńska

23-31.12.2017r.

 

ZIMOWA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

 

 

06.01.2018 r.

PRZEDSTAWIENIE JASEŁKOWE DLA MIESZKAŃCÓW

A. Sierpina, wychowawcy klas 0-III, J. Musiałkiewicz -Otręba

12.01.2018 r.

TYDZIEŃ GIER PLANSZOWYCH

 

M. Sokołowska

Styczeń 2018r.

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

B. Adamska, Z. Baranowski

Styczeń 2018r.

WYWIADÓWKA SEMESTRALNA

 

Wychowawcy klas

Styczeń 2018r.

ZABAWA CHOINKOWA

 

Wychowawcy klas

15-28.01.2018 r.

FERIE ZIMOWE

 

 

Luty 2018r

SPOTKANIE Z BABCIĄ I DZIADKIEM KLAS 0-III

Wychowawcy klas 0-III

14.02.2018 r.

POCZTA WALENTYNKOWA

S.U. S.U. B. Mazur – Makuch

M. Mróz - Wojkowska

klasa IIB  J. Bigus

21.02.2018 r.

DOROŚLI CZYTAJĄ DZIECIOM

J. Musiałkiewicz-Otręba

J. Bigus

08.03.2018 r.

DZIEŃ KOBIET I DZIEWCZYNEK

.S.U. B. Mazur – Makuch

M. Mróz - Wojkowska

klasa IIIA,

14.03.2018r.

DZIEŃ MATEMATYKI

M. Sokołowska, A. Brzyk,

E. Ostasiewicz,

M. Zarzycka

21.03.2018 r.

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY+ DZIEŃ OWOCÓW I WARZYW – „ Kuchnia świata”

 

W. Bonek,

B. Gryniewiecka

klasa VII, M. Zarzycka

15 -16.03.2018 r.

WIELKANOC

KONKURS WIELKANOCNY

A. Sierpina, H. Maściuch

29.03-3.04.2018 r.

WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

 

 

Kwiecień 2018r.

PÓŁWYWIADÓWKA

 

Wychowawcy klas

20.04.2018 r.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI

B. Gryniewiecka

S.U. B. Mazur – Makuch

M. Mróz - Wojkowska

27.04.2018r.

DZIEŃ TEATRU

J. Musiałkiewicz-Otręba

J. Kawczyńska

07.05.2018 r.

APEL Z OKAZJI UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

B. Mazur-Makuch

klasa IIIB, A. Niedziela

01.06.2018 r.

SPORTOWY DZIEŃ DZIECKA

A. Niedziela, A. Kurzydło

Wychowawcy klas

02.06.2018 r.

FESTYN RODZINNY

 

Grono Pedagogiczne+ R. R.

Czerwiec 2018r.

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

M. Pacak, M. Pyzik,

M. Mróz- Wojkowska

Czerwiec 2018r.

 

FESTIWAL  TALENTÓW

Grono Pedagogiczne

S.U. B. Mazur – Makuch

M. Mróz - Wojkowska

22.06.2018r.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Wychowawcy klas