Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Poniedziałek, 2018-09-24

Imieniny: Dory, Gerarda


KALENDARZ SZKOLNY 2018/2019

K A L E N D A R Z   W Y D A R Z E Ń   S Z K O L N YCH

ROK SZKOLNY 2018/2019

UWAGA! Terminy imprez mogą ulec zmianie. 

DATA

TEMAT IMPREZY

ODPOWIEDZIALNI

03.09.2018 r.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Dyrektor szkoły,

B. Mazur-Makuch

13.09.2018 r.

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE Z RODZICAMI

Dyrektor, wychowawcy klas

21-22-23

09.2018 r.

AKCJA SPRZĄTANIA ŚWIATA: „AKCJA - SEGREGACJA ! 2 razy więcej, 2 razy czyściej”- szkolna zbiórka makulatury

M. Sokołowska , wychowawcy klas, J. Bigus, B. Gryniewiecka

B. Mazur-Makuch

21.09.2018 r.

POŻEGNANIE LATA- ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

J. Musiałkiewicz –Otręba

Wychowawcy klas

26.09.2018 r.

WYBORY SAMORZĄDU SZKOLNEGO

S.U. B. Mazur- Makuch

M. Mróz-Wojkowska

28.09.2018r.

VIII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA I DZIEŃ CHŁOPAKA

M. Sokołowska,

M. Mróz-Wojkowska + 7 A ,

15.10.2018r.

DZIEŃ NAUCZYCIELA

S.U.-B. Mazur-Makuch,

M. Mróz-Wojkowska

 

październik 2018 r.

BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY

A. Niedziela, A. Kurzydło

 

12.10.2018r.

 

DZIEŃ PAPIESKI

 

A. Sierpina

październik 2018 r.

PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

A. Brzyk

18.10.2018 r.

PASOWANIE ZERÓWKI I DZIEŃ OTWARTY ZABAWY Z RODZICAMI

I. Spurek-Majka

 

31.10.2018 r.

 

DZIEŃ KSIĄŻKI

 

 

J. Bigus, J. Musiałkiewicz-Otręba, M. Pyzik

31.10.2018 r.

DZIEŃ ZMARŁYCH- OPIEKA NAD GROBEM „NIEZNANEGO ŻOŁNIERZA”

A. Sierpina

06.11.2018 r.

 

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK/DZIEŃ CZYTANIA BAJEK

I. Spurek-Majka

A. Brzyk

 

12.11.2018 r.

 

11 XI -NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

B. Mazur-Makuch

J. Kawczyńska, A. Ordon-Bochenek + VII T

Listopad 2018 r.

PÓŁWYWIADÓWKA

Wychowawcy klas

 

30.11.2018 r.

 

ANDRZEJKI

Wychowawcy klas, SU –

B. Mazur-Makuch, M. Mróz-Wojkowska

20.11.2018 r.

APEL-PRAWA DZIECKA

S.U + rzecznik

2.12-21.12.2018 r.

KONKURS ADWENTOWY

  1. A.     Sierpina

06.12.2018 r.

MIKOŁAJKI

Wychowawcy klas

B. Mazur-Makuch

22.12.2018 r.

WIGILIA, KONKURS KOLĘD

A. Sierpina, J. Kawczyńska,

A. Kurzydło, J. Bigus

22.12-1.01.2019r.

ZIMOWA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

 

06.01.2019 r.

PRZEDSTAWIENIE JASEŁKOWE DLA MIESZKAŃCÓW

A. Sierpina, wychowawcy klas 0-III, J. Musiałkiewicz -Otręba

Luty 2019 r.

SPOTKANIE Z BABCIĄ I DZIADKIEM KLAS 0-III

Wychowawcy klas 0-III

Styczeń 2019 r.

WYWIADÓWKA SEMESTRALNA

Wychowawcy klas

Styczeń 2019 r.

ZABAWA CHOINKOWA

Wychowawcy klas

28.01.-10.02.2019 r.

FERIE ZIMOWE

 

8.02.2019

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

A. Pelc, Z. Baranowski

14.02.2019 r.

POCZTA WALENTYNKOWA

S.U. A. Niedziela + VIII A

21.02.2019 r.

DOROŚLI CZYTAJĄ DZIECIOM

J. Musiałkiewicz-Otręba,

A. Olchówka

08.03.2019 r.

DZIEŃ KOBIET I DZIEWCZYNEK

S.U.M. Mróz-Wojkowska

G. Stachura + VIII B

14.03.2019 r.

DZIEŃ MATEMATYKI-DZIEŃ KANGURA I LICZBY PI

M. Sokołowska, W. Bonek,

E. Ostasiewicz

21.03.2019r.

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY+ DZIEŃ OWOCÓW I WARZYW

W. Bonek,

B. Gryniewiecka,

M. Pyzik +3B

15-16. 03.2019r.

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

A. Sierpina

04. 2019 r.

WIELKANOC/KONKURS WIELKANOCNY

A. Sierpina

 

18.04-23.04.2019 r.

 

WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

 

dni wolne

 

22.04.2019 r.

 

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI

B. Gryniewiecka,

M. Sokołowska,

B. Mazur-Makuch

27.03.2019 r.

DZIEŃ TEATRU

J. Musiałkiewicz-Otręba

J. Kawczyńska, A. Kurzydło

01.05.2019 r.

APEL Z OKAZJI UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

E. Ostasiewicz +3A

J. Musiałkiewicz-Otręba+ kl.VI

01.06.2019 r.

FESTYN RODZINNY

Grono Pedagogiczne , RR

06.2019 r.

FESTIWAL TALENTÓW

B. Mazur-Makuch

J. Bigus

czerwiec 2019 r.

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

M. Pacak , M. Pyzik, M. Mróz-Wojkowska

21.06.2019 r.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

KL.VIII-A. Niedziela

Klasa III A – E. Ostasiewicz, klasa III B – M. Pyzik

Wychowawcy klas

IMPREZY SPORTOWE ODBĘDĄ SIĘ ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM KALENDARZA SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPOROTOWEGO.