Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Sobota, 2017-11-18

Imieniny: Klaudyny, Romana


ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU – GIMBUS 2017/2018

 

PRZYWOZY

7.05 wyjazd z TARGOSZYNA

7.11 MŚCIWOJÓW - URZĄD GMINY

7.15 MŚCIWOJÓW – OŚRODEK ZDROWIA

7.20 RYBNO

7.27 SNOWIDZA GÓRNA

7.33 BARYCZ

7.35 SNOWIDZA – SKRZYŻOWANIE

7.38 SNOWIDZA SZKOŁA PODSTAWOWA

7.45 GODZISZOWA I

7.47 GODZISZOWA II

7.53 SNOWIDZA – SKRZYŻOWANIE

8.03 MŚCIWOJÓW - URZĄD GMINY

8.05 MŚCIWOJÓW SKRZYŻOWANIE

8.08 LUBORADZ

8.11 MARCINOWICE SZKOŁA

 

Pliki do pobrania