DZIEŃ JESIENI

19 października br. w naszej szkole odbył się dzień jesieni. Cały dzień został poświęcony tej cudownej i tajemniczej porze roku. Głównym celem przedsięwzięcia było odzwierciedlenie jesiennego nastroju w ekspresji plastycznej, jak również umacnianie więzi między uczestnikami spotkania przez wspólną zabawę i przeżycia.

Każdy zespół klasowy pod kierownictwem wychowawców musiał wykonać pracę plastyczną - plakat z rozmaitych okazów jesiennych i ozdobić swoją klasę. Dodatkowo uczniowie musieli wyznaczyć jedną osobę i przebrać ja za panią Jesień. Wszyscy pracowali z wielkim zapałem, gdyż tyle mieli pomysłów.

Szkołę upiększały piękne aplikacje i kompozycje jesienne.

Dzieci przygotowały ciekawe jesienne przebrania, przyniosły jesienne rekwizyty. W wiklinowych koszach znalazły się jeszcze zielone liście, owoce z sadu- jabłka.

Wreszcie nastał czas prezentacji swoich prac i jesiennych przebrań. Prezentację klas można zobaczyć w galerii szkolne.