WIGILIA

Po pandemicznej przerwie społeczność naszej szkoły zasiadła dziś do wspólnego wigilijnego stołu. Wśród zaproszonych gości był Pan Wójt Mariusz Foryś, Pani Małgorzata Tomczuk oraz sołtys Mściwojowa - Pan Seweryn Mazur. W przepięknym teatrze cieni na temat narodzenia Jezusa zaprezentowali się nasi szkolni utalentowani aktorzy. Grupa teatralna pod kierownictwem Pań Joanny Kawczyńskiej i Anny Sierpiny skradła nasze serca i łezkę w oku. Nie zabrakło też pięknie zaśpiewanych przez wszystkie klasy kolęd i pastorałek.

Z kolei uroczyście udekorowane stoły i pyszny barszcz to zasługa nauczycieli i pracowników szkoły. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie ciast, Radzie Rodziców za wsparcie finansowe uroczystości, Państwu Trzebniak i Kowalskim za sponsoring, Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich we Mściwojowie za użyczenie naczyń, zaś wszystkim uczniom za pomoc w nakryciu stołów, występ, życzenia, ciepłe słowa i piękną atmosferę świąt. Niech narodzony Boży Syn zagości w Waszych sercach. Wszystkim chorym życzymy powrotu do zdrowia i szkoły. Do miłego zobaczenia w przyszłym roku.