PASOWANIE NA UCZNIA

20 października 2023 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia, którą swoją obecnością zaszczycili Wójt Gminy Mściwojów Mariusz Foryś oraz Inspektor do spraw oświaty pani Magdalena Kopeć. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. Podczas występu pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować. Najważniejszą częścią uroczystości było ślubowanie, podczas którego głośno i z przekonaniem dzieci przyrzekły być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki. Następnie pierwszaki zostały pasowane przez Dyrektora Dariusza Brzyka na uczniów Szkoły Podstawowej w Snowidzy i otrzymały pamiątkowe dyplomy, prezenty od pana Wójta i rożki obitości od rodziców. Niespodzianka czekała również w klasie- pyszny tort i poczęstunek. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów w nauce.