UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

25 czerwca społeczność Szkoły Podstawowej w Snowidzy pożegnała miniony rok szkolny. Podczas uroczystego apelu dyrektor szkoły Pan Dariusz Brzyk wręczył nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, systematyczną pracę, stuprocentową frekwencję oraz za wytrwałość i pracowitość podczas zdalnego nauczania.

Uroczystość była okazją do uroczystego pożegnania uczniów klasy 8 oraz ich wychowawczyni – Pani Jadwigi Otręby, która po wieloletniej pracy w szkole odeszła na zasłużoną emeryturę.

Tytuł absolwenta z najwyższymi osiągnięciami w nauce otrzymała Martynka Kozłowska z klasy 8, zaś uczniem o najwyższej średniej ocen z klasa 4-7 został Aleks Borowiec z klasy 6. Uczniowie ci otrzymali również nagrodę wójta Gminy Mściwojów – Pana Mariusza Forysia, którą w jego imieniu wręczyła inspektor oświaty Pani Magdalena Kopeć.

Podczas apelu ogłoszone zostały także wyniki Dolnośląskiego Konkursu Power Sport Duathlon, w którym nasza szkoła zajęła zaszczytne 5. miejsce w województwie.

W uroczystości wzięła udział także Pani Marta Czerwińska – przewodnicząca Rady Rodziców. To dzięki wsparciu finansowemu rodziców uczniowie otrzymali piękne nagrody książkowe. Dyrektor szkoły kieruje również podziękowania na ręce: Pana Mariusza Forysia, Pani sołtys i rady sołeckiej wsi Godziszowa, Pana sołtysa i jego małżonki ze Snowidzy, Pana Krzysztofa Opory i jego małżonki, Pana Daniela Borowca i jego żony oraz wszystkich anonimowych przyjaciół szkoły, którzy wsparli rzeczowo i finansowo zakup nagród dla uczniów.

Wszystkim uczniom, szczególnie klasie ósmej, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy słonecznych, radosnych i pełnych wrażeń wakacji. Nabierajcie sił i wracajcie 1 września z nowymi pomysłami i pełni energii!