PASOWANIA NADSZEDŁ CZAS…

Pasowanie  to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu zerówkowicza i pierwszoklasisty. Od tego dnia każde dziecko czuje się już prawdziwym uczniem kl. 0 oraz kl. I, czyli pełnoprawnym  członkiem szkolnej rodziny.

Uczniowie zerówki i klasy pierwszej przygotowani przez panie: Iwonę Spurek- Majkę i Alinę Brzyk zaprezentowali się podczas wykonywania różnych zadań. Udowodnili, że znają zasady bezpieczeństwa, potrafią pięknie zaśpiewać hymn i piosenkę o Polsce, umieją żyć w zgodzie ze swoimi rówieśnikami, znają doskonale zasady zachowania na zajęciach w szkole. W ten sposób oficjalnie przyjęci zostali do grona uczniów naszej szkoły. Największym przeżyciem dla dzieci był moment pasowania.
Pan Dyrektor Dariusz Brzyk poprzez dotknięcie ogromnym, zaczarowanym ołówkiem ramienia każdego dziecka  zamieniał go w prawdziwego ucznia.  Na koniec uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki ufundowane przez rodziców.
To był wyjątkowy dzień dla najmłodszych wychowanków, którym życzymy sukcesów i przyjemnego pobytu w murach naszej szkoły. Wielkie słowa podziękowania kierujemy do sponsorów, dzięki którym stworzyliśmy balonową dekorację - pana sołtysa Tomasza Kowalskiego i pani Grażyny Puciato oraz do mam z Rady Rodziców, które upiekły i przygotowały słodki poczęstunek dla uczniów.