I WIECZÓR PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH W SNOWIDZY

10 listopada w Snowidzy odbył się "I Wieczór Pieśni Patriotycznych" zorganizowany przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mściwojowie dla Seniorów z terenu gminy. Podczas spotkania świętowano nie tylko rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, ale również Dzień Seniora.

Z tej okazji uczniowie klasy 8b pod opieką Pani M. Sokołowskiej i Pani M. Wojkowskiej-Mróz przygotowali przedstawienie. Było wspólne odśpiewanie hymnu, patriotyczne wiersze, życzenia dla seniorów z okazji ich święta oraz piękny występ Natalii Majki w utworze "Kolęda warszawska". Każdy z uczestników otrzymał prezent z okazji swojego święta, wykonany pod czujnym okiem Pani A. Sierpiny. Uczniowie zostali nagrodzeni brawami, podziękowaniami od Pana wójta i słodkim upominkiem od Pani Ani Delanowskiej – kierownik GOPS w Mściwojowie.