Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Sobota, 2017-09-23

Imieniny: Bogusława, Liwiusza


Jesteś tutaj: Start / NASZE SUKCESY

NASZE SUKCESY


 
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH , TURNIEJACH ORAZ ZAWODACH NA SZCZEBLACH POWIATOWYM, WOJEWÓDZKIM, KRAJOWYM

Lp.

NAZWA KONKURSU

Etap

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko nauczyciela

Miejsce,

nagrody

klasa

Rok szkolny

1.

III Powiatowy Konkurs „Znam Florę Polski-Drzewa i Krzewy.

powiat

Agnieszka Stelmaszewska

Małgorzata Sokołowska

I

V

2009/2010

 

2.

Powiatowy konkurs z Języka Obcego: Komiks o mojej miejscowości.

powiat

Katarzyna Zaraś

Magdalena Mróz-Wojkowska

I

IV

2009/2010

3.

Powiatowy konkurs z Języka Obcego: Komiks o mojej miejscowości.

powiat

Paulina Brzezińska

Magdalena Mróz-Wojkowska

III

V

2009/2010

4.

II Powiatowy Konkurs Piosenki Europejskiej: Rozśpiewana Europa

powiat

Grupa- 14 osób

Alicja Olchówka

I

I nagroda publiczności

Gry planszowe dla szkoły

I-III

2009/2010

5.

Powiatowy Turniej w Unihokeju

powiat

     Drużyna

Dariusz Brzyk

III

IV-VI

2009/2010

6.

Powiatowe Mecze Matematyczne

powiat

Grupa -4 osób

Małgorzata Sokołowska

I

Puchar

IV-VI

2009/2010

7.

Powiatowy Konkurs z Języka Obcego: „Kartka do św.Mikołaja”

powiat

Karolina Majoch

Magdalena Mróz-Wojkowska

III

VI

2010/2011

8.

Powiatowy Konkurs Czytania ze Zrozumieniem

powiat

Wiktoria Loranty

Małgorzata Bobowska

II

III

2010/2011

9.

IV Powiatowy Konkurs „ Znam Florę Polski-Drzewa i Krzewy.

powiat

Agnieszka Stelmaszewska

Małgorzata Sokołowska

II

 

V

2010/2011

10.

IV Powiatowy Konkurs „ Znam Florę Polski-Drzewa       i Krzewy.

powiat

Jakub Męczyński

Małgorzata Sokołowska

 

III

VI

2010/2011

11.

Powiatowy Konkurs „ Rozśpiewana Europa”

powiat

Grupa – 9 osób

Małgorzata Bobowska

Nagroda publiczności

 

I-III

2010/2011

12.

Powiatowy Konkurs Plastyczny:

„Kim będę w przyszłości”

 

powiat

Andżelika Wacławczyk

Iwona Spurek-Majka

 

III

6 lat

2010/2011

13.

Powiatowy Konkurs Plastyczny:

„Kim będę w przyszłości”

powiat

Martyna Popiacka

Joanna Wyrzychowska

Wyróżnienie

 5lat

2010/2011

14.

Powiatowy Konkurs Plastyczny:

„Kim będę w przyszłości”

powiat

Natalia Brzezińska

Alicja Olchówka

wyróżnienie

III

2010/2011

15.

VI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Odpadach

powiat

Jakub Męczyński

Jarosław Rębisz

Filip Plata

Małgorzata Sokołowska

 

I

VI

VI

V

 

2010/2011

16.

Powiatowy Konkurs Matematyczny dla klas IV

powiat

Filip Plata

Małgorzata Sokołowska

I

IV

2010/2011

17.

Powiatowy Konkurs Matematyczny dla klas VI

powiat

Agnieszka Stelmaszewska

Małgorzata Sokołowska

III

VI

2010/2011

18.

Powiatowy Konkurs Matematyczny dla Uczniów klasy V

powiat

        Filip Plata

Małgorzata Sokołowska

I

V

2011/2012

19.

Powiatowy Turniej Szachów Szkół Podstawowych

powiat

Zespół

Agnieszka Kurzydło

III

IV-VI

2011/2012

20.

Powiatowe Rozgrywki Tenisa Stołowego Chłopców

powiat

Zespół

Agnieszka Kurzydło

II

IV-VI

2011/2012

21.

V Powiatowy Konkurs „ Znam Florę Polski-Drzewa i Krzewy

powiat

Jakub Męczyński

Małgorzata Sokołowska

II

VI

2011/2012

22.

Powiatowe Mistrzostwa Unihokeja Młodzieży Szkolnej

powiat

Zespół

Agnieszka Kurzydło

II

IV-VI

2012/2013

23.

VII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Odpadach

powiat

Jakub Kuciński

Marceli Durasiewicz

Natalia Brzezińska

 

Małgorzata Sokołowska

 

III

V-VI

 

2012/2013

24.

VI Powiatowy Konkurs „ Znam Florę Polski-Drzewa i Krzewy.

powiat

Wiktoria

Loranty

Małgorzata Sokołowska

III

VI

2012/2013

25.

„Rozśpiewana Europa”

powiat

Oddział przedszkolny

Iwona Spurek-Majka

Zofia Kuliś

Laureat

festiwalu

0

2012/2013

26.

Powiatowy Konkurs Czytania ze Zrozumieniem dla klas  III szkół podstawowych

powiat

Anżelika Wacławczyk

 

Alicja Olchówka

 

II wicemistrz

 

III

 

 

2013/2014

27.

 VIII Powiatowy Konkurs o Odpadach

powiat

Roksana Koch

Marceli Durasiewicz

Paulina Brzezińska

 

Małgorzata Sokołowska

 

I

V-VI

 

2013/2014

28.

VII Powiatowy Konkurs „Znam Florę Polski-Drzewa i Krzewy”

powiat

Wiktoria Loranty

Małgorzata Sokołowska

III

V

2013/2014

29.

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Anglojęzycznej

Dla klas IV-VI

powiat

Marceli Durasiewicz

Magdalena Mróz-Wojkowska

 

Mistrz

VI

 

2013/2014

30.

Powiatowy Konkurs Matematyczny dla klas V

powiat

Jakub Kuciński

Małgorzata Sokołowska

II

V

2013/2014

31.

Tenis Stołowy Chłopców

powiat

Drużyna

Agnieszka Kurzydło

III

IV-VI

2013/2014

32.

Powiatowe Mistrzostwa w Unihokeju

powiat

Drużyna

Agnieszka Kurzydło

III

IV-VI

2013/2014

33.

Powiatowe Mistrzostwa Tenisa Stołowego Dziewcząt

powiat

Drużyna

Agnieszka Kurzydło

III

IV-VI

2013/2014

34.

Indywidualne Powiatowe Biegi Przełajowe

powiat

Izabela Majchrzak

Agnieszka Kurzydło

I

V

2013/2014

35.

Powiatowy Turniej w Unihokeju

powiat

Drużyna

Agnieszka Kurzydło

II

IV-VI

2013/2014

36.

Powiatowy Konkurs Czytania ze zrozumieniem dla klas IV-VI

powiat

Marceli Durasiewicz

Jadwiga Musiałkiewicz-Otręba

I

 wicemistrz

VI

 

2014/2015

37.

IX Powiatowy Konkurs Wiedzy o Odpadach

powiat

Jakub Kuciński Marceli Durasiewicz

Kacper Wójcik

 

Małgorzata Sokołowska

 

I

 

VI

 

2014/2015

38.

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Anglojęzycznej

Dla klas IV-VI

powiat

Marceli Durasiewicz

 Magdalena Mróz-

    Wojkowska

Mistrz

VI

 

2014/2015

39.

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Anglojęzycznej

Dla klas IV-VI

powiat

Wojciech Grzywa

Magdalena Mróz-

    Wojkowska

III

V

2014/2015

40.

Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

powiat

Wojciech Grzywa

Magdalena Mróz-

    Wojkowska

wyróżnienie

VI

2014/2015

41.

Powiatowy Konkurs Krasomówczy

powiat

Marceli Durasiewicz

Jadwiga Musiałkiewicz - Otręba

I

VI

2014/2015

42.

Mistrzostwa Powiatu Jaworskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt

powiat

Drużyna

Agnieszka Kurzydło

III

IV-VI

2014/2015

43.

Indywidualne Biegi Przełajowe Powiatu Jaworskiego

powiat

Izabela Majchrzak

Agnieszka Kurzydło

III

VI

2014/2015

44.

Powiatowy Turniej Siatkówki „2” Dziewcząt Młodzieży Szkolnej

powiat

Drużyna

Agnieszka Kurzydło

II

IV-VI

2014/2015

45.

Powiatowy Turniej w Mini – Siatkówce Dziewcząt

powiat

Drużyna

Agnieszka Kurzydło

I

IV-VI

2014/2015

46.

Powiatowy Turniej w Unihokeju

powiat

Drużyna

Agnieszka Kurzydło

III

IV-VI

2014/2015

47.

Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klasy VI

powiat

Karolina Armatys

Małgorzata Sokołowska

          III

VI

2015/2016

48.

Powiatowy Konkurs Matematyczny

dla klas IV

powiat

Jakub Rzepa

Małgorzata Sokołowska

III

IV

2015/2016

49.

Konkurs Plastyczny „Rozsądek na drodze”

Województwo

Zuzanna BIgus

Iwona Spurek-Majka

I

„0”

2015/2016

50.

Konkurs Plastyczny „Rozsądek na drodze”

Województwo

Oliwia Pitaś

Alicja Olchówka

II

II

2015/2016

51.

Konkurs Plastyczny „Czy zwierzęta i rośliny mogą być magiczne i niesamowite?”

Regionalny

Praca Zbiorowa

Wiesław Szymczyk

 I

Telewizor

dla szkoły

 

2015/2016

52.

Tenis Stołowy Dziewcząt

powiat

Drużyna

Agnieszka Kurzydło

III

IV-VI

2015/2016

53.

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt Młodzieży Szkolnej

powiat

Drużyna

Agnieszka Kurzydło

III

IV-VI

2015/2016

54.

Mistrzostwa Powiatu Jaworskiego w Unihokeju Chłopców

powiat

Drużyna

Agnieszka Kurzydło

I

III-VI

2016/2017

55.

Mistrzostwa Powiatu Jaworskiego w Unihokeju Dziewcząt

powiat

Drużyna

Agnieszka Kurzydło

III

IV-VI

2016/2017

56.

Mistrzostwa Powiatu Jaworskiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt Młodzieży Szkolnej

powiat

Drużyna

Agnieszka Kurzydło

II

IV- VI

2016/2017

57.

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

powiat

Julia Piórkowska

Alicja Olchówka

I wicemistrz

III

2016/2017

58.

Powiatowy Konkurs Matematyczny dla Klas IV.

powiat

Martyna Kozłowska

Małgorzata Sokołowska

I

IV

2016/2017

59.

Powiatowy Konkurs Wiedzy Pożarniczej

powiat

Aleksandra Olchówka

Wioletta Bonek

II

V

2016/2017

60.

Powiatowy Konkurs Matematyczny dla Klas V

powiat

Aleksandra Olchówka

Małgorzata Sokołowska

II

V

2016/2017

61.

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego

powiat

Aleksandra Olchówka

Agnieszka Kurzydło

II

V

2016/2017

62.

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe dla Klas IV

powiat

Kalina Urban

Agnieszka Kurzydło

III

IV

2016/2017

63.

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe dla Klas V

powiat

Sara Ziółkowska

Agnieszka Kurzydło

III

V

2016/2017

 

 .

 

 .