PASOWANIE NA CZYTELNIKA UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ

Trzeciego listopada uczniowie klasy pierwszej zostali pasowani na czytelników biblioteki szkolnej. Zanim jednak do tego doszło, mieli oni do wykonania kilka zadań dotyczących książki, z którymi poradzili sobie bez problemu.

Pierwszaki doskonale wiedziały, gdzie znajduje się biblioteka szkolna, co wolno, a czego nie wolno robić z książką. Odgadywanie tytułów bajek również nie sprawiło im trudności podobnie, jak dokończenie historii o Czerwonym Kapturku. Ostatnie zadanie to kolorowanie Kota w butach, po którym nastąpiło uroczyste pasowanie na czytelnika. W nagrodę za udział w zajęciach uczniowie otrzymali dyplomy i książeczki do wspólnego czytania z rodzicami. Nieobecnym w tym dniu dzieciom życzymy powrotu do zdrowia! Dyplomy i książki czekają również na was!