Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Poniedziałek, 2019-05-27

Imieniny: Amandy, Jana


Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

PIERWSZE MIEJSCE W LEAGUE OF LEGENDS

2019-03-10
Powiększ zdjęcie

     W piątek 8 marca auli PCKZiU w Jaworze odbył się międzyszkolny turniej League of Legends dla szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Czytaj więcej o: PIERWSZE MIEJSCE W LEAGUE OF LEGENDS

DZIEŃ KOBIET W KLASIE 4

2019-03-10
Powiększ zdjęcie

     Z okazji 8 marca chłopcy z klasy 4 przygotowali swoim koleżankom oraz wychowawczyni słodką niespodziankę. Stół uginał się od cukierków, wafelków, czekoladek, soczków i cukrowych różyczek. Było też pyszne ciasto upieczone przez mamę Wiktora. Nie zabrakło życzeń. Wszystkim bardzo dziękujemy.

Czytaj więcej o: DZIEŃ KOBIET W KLASIE 4

PROGRAMOWANIE Z PHOTONEM U ZERÓWKOWICZÓW

2019-03-10
Powiększ zdjęcie

     W minionym tygodniu poznaliśmy „naszego nowego kolegę” , nazywa się Photon i jest robotem edukacyjnym. Dzięki zabawom z Photonem dzieci uczą się wielu rzeczy – logicznego zrozumienia wydarzeń "krok po kroku", kierunków, kodów, ćwiczą umiejętność czekania na własną kolej, uczą się jak działają technologie oraz stawiają swoje pierwsze kroki w świecie programowania.

Czytaj więcej o: PROGRAMOWANIE Z PHOTONEM U ZERÓWKOWICZÓW

WYJAZD NA KRĘGLE

2019-03-10
Powiększ zdjęcie

      We wtorek 12 lutego uczniowie uczęszczający na zajęcia świetlicy socjoterapeutycznej przy Szkole Podstawowej w Snowidzy wybrali się do Kręgielni w Jaworze. Głównym celem wycieczki było ukazanie alternatywnej formy spędzania czasu wolnego.  Uczniowie mieli do dyspozycji dwa tory dzięki czemu mogli zmierzyć się między sobą i poczuć nutkę zdrowej rywalizacji.

Czytaj więcej o: WYJAZD NA KRĘGLE

DZIEŃ KOBIET W KLASIE 2

2019-03-10
Powiększ zdjęcie

     8 marca chłopcy z klasy drugiej pamiętali o swoich koleżankach. Każda dziewczynka otrzymała prezent i białą różyczkę, a chłopcy w tym dniu byli wyjątkowo uprzejmi i grzeczni.

Czytaj więcej o: DZIEŃ KOBIET W KLASIE 2